Keçiören Dershane

Hem küresel hem de yerel anlamda hayatımızdaki en önemli alanlardan birinin eğitim olduğuna hiç şüphe yoktur. Eğitim insan hayatında ilk doğdukları anda başlar ve çok uzun yıllar boyunca insan hayatındaki yerini korumaya devam eder. Eğitim sektörü doğrudan insan hayatıyla yakından ilgili bir alandır. Eğitimin en temel öğeleri arasında uzun yıllar süren sınavlar gelmektedir. Öğrencilik hayatı boyunca kişiler pek çok ve sürekli sınava tabi tutulur. Bu sınav türleri arasında, liselere giriş sınavları, üniversiteye giriş sınavları ve daha pek çok çeşit sınav vardır. Keçiören dershane, eğitimin insan açısından ne tür bir önemi olduğunun bilincinde olarak, kurumsal ve deneyimli ekibi aracılığıyla öğrencilere en iyi şekilde faydalı olma gayreti içerisindedir.

Keçiören Sen Eğitim Kurumunun Ayrıcalıkları

Uzun yıllar eğitim sektöründe varlığını sürdüren ve pek çok öğrenci için eğitim kapılarını sonuna kadar açan kurumumuz birçok alanda muadillerinden farklılaşmaktadır. Keçiören Dershane ayrıcalıklarını şu başlıklar altından incelemek mümkündür;

Kurumsallık

  • Kursların      kurumsal bir yapıda olması, eğitmen kadrosunu sıklıkla değiştirmemesi      önemli hususlardan bir tanesidir.
  • Eğitim      sektöründe olan bir eğitimci tarafından idare edilen bir eğitim kurumunda,      sürekli değişen sınav konseptlerine adaptasyon süreci çok daha kolay olur.      Ek kaynaklar ve değişik öğrenme teknikleri bu alanda çok destekleyici      unsurlar olabilmektedir.

Eğitim Kadrosu

  • Kurs      seçimindeki en önemli noktalar arasında eğitim kadrosu yer almaktadır.      Kurs kadrosunun niteliği önem verilmesi gereken bir noktadır.
  • Eğitmenlerin      öğrenci psikolojisine hâkim, öğrenciye sürekli faydalı olmaya odaklı ve      eğitimde değişik teknikleri kullanan bir kişiliğe sahip olması      gerekmektedir.
  • Bu      türde bir eğitmen kadrosunu barındıran kursların başarı oranı oldukça      yüksek noktalara ulaşmaktadır.

Ek kaynak ve Doküman Desteği

  • Kurslar      test, konu anlatımlı, soru bankası ve cep kitapçığı gibi öğrencilerin      eğitiminde temel yapı taşı niteliğindeki dokümanları öğrenci için temin      etmekle yükümlüdür.

Rehberlik Servisi

  • Rehberlik      hizmetleri, öğrencileri yönlendirme ve sınav psikolojisine hazırlama      konusunda önem verilmesi gereken bir konudur. Kurslarda rehberlik      servisinin bulunması şarttır.

Aile ile İş Birliği

  • Eğitim      kurumu ile ailenin iş birliği içerisinde olması öğrenci açısından olumlu      sonuçlar yaratacak bir konudur. Bu konunun atlanması başarıda düşmelere      sebep olabilir.

Sen eğitim kurumlarının fiziksel açıdan koşullarının iyi olması öğrenciyi psikolojik olarak iyi yönde etkilemektedir. Öğrencilerin gittikleri kurslarda arkadaşlarının başarılı olması da başarısını etkileyecek noktalardan birisidir. Sen eğitim kursları, deneme sınavları sonucuyla öğrenciler başarılarına göre ileri düzeyde eğitim alma imkanına sahiptir.

Keçiören Sen Kurs

Kurslar öğrencilerin okuldan sonraki zamanlarını çok daha verimli geçirdikleri ve eğitim takviyesi aldıkları merkezlerdir. Sen kurs, eğitim ile ilgili her amacı kendine görev bilerek eğitim sektörüne girmiştir. Kurumumuz eğitmenler ile öğrenciler arasında sıkı bir ilişki geliştirerek, öğrencilerin her anlamda keyif alacakları bir atmosfer imkânı sunmaktadır. Keçiören dershane hizmeti veren Sen kurs herkesin ideal eğitim anlayışını tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Eğitim merkezimiz Keçiören’de çocuklar için takviye bir eğitim arayışında olanlar adına kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. Sen kurs ailesi olarak ailelerin hedeflediği her bütçeye uygun eğitim olanaklarını bir çatı altında toplamış bulunmaktayız.

Öğrenci psikolojisinde aidiyet duygusu vardır. Kendilerini ait hissettikleri eğitim kurumlarında başarı kaçınılmaz olur. Sen kurs çocuklarınızı eğitimden soğutmak için değil, eğitimi onlara sevdirmek için hizmet vermeyi kendisine misyon olarak belirlemiştir. Eğitim kurumumuz pek çok çeşitliliği içerisinde barındırmaktadır.

Sen kurs, disiplinin hâkim olduğu, deneyimli ve profesyonel kadrosu, kurumsal kimliği ve butik konseptleriyle herkes için ideal ve hedeflerine ulaşacakları bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Sen kurs14 ile 16 kişilik sınıfları, bire bir öğrenci takibi, yoğun ders programları, disiplinli, veli bilgilendirme sistemi ve butik konseptiyle, zorlu eğitim sürecinde destekçiniz olacaktır.

Yazıyı Paylaş

EKOSİS EĞİTİM KURUMLARI olarak Sanatoryum'daki SEN KİŞİSEL GELİŞİM için iletişime geçiniz!

Kariyerinizi Geliştirmek İçin Sen Kişisel Gelişimin Bir Parçası Olun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.