Keçiören Dershane Tavsiyesi

Keçiören dershane tavsiyesi denildiğinde önde gelen isimlerden olan Senkurs, yani açılımı ile Sen Kişisel Gelişim Kursu, tecrübe sahibi öğretmen kadrosu ile gençlerin hayallerine ulaşmasına sağlayan bir kurstur. Ortaokul öğrencileri ve lise öğrencileri için LGS ve YKS sınav maratonunda hayallerine ulaşabilmeleri amacıyla; 14 ve 16 kişilik olan, öğrencinin seviyesine uygun sınıflar ile yoğun ders programıyla, bire bir öğrenci takibiyle, düzenli olarak veli bilgilendirme sistemiyle, disiplinli bir şekilde, butik konsepti ile destek vermektedirler

Eğitim Politikaları Nedir?

Eğitim politikaları öğrencilerinin bireysel farklılıklarını dikkate alarak zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açıdan bir bütün olarak gelişebilmesini sağlamaktır. İşte bu yüzden Keçiören dershane tavsiyesi sırasında en başta yer almaktadır. Diğer politikaları ise yeniliklere her zaman açık olan, aktif, tecrübeli ve kaliteyi hedefleyen uzman kadro ile öğrencilerin hayallerine ulaşabilmelerini sağlamaktır. Eğitim kadrosu, öğrencileri ve veliler ile güzel bir iletişim içerisinde olmak da eğitim politikalarının içerisindedir. Öğrencilerin, velilerin ve kursta çalışanların mutlu ve güvende olacak şekilde bir ortam oluşturmak da bir başka eğitim politikalarıdır.

Sınıflara Göre Ders Planı
Mezun gruplar için oluşturulmuş ders planı: Hafta içi dört gün, altı saat eğitim şeklinde planlanmıştır. Hafta sonu dört saatlik eğitim almaktadırlar. Bu da toplamda yirmi sekiz saat demektir. Cuma günleri TYT-AYT denem sınavları olmaktadır. Alanlarında uzman olan eğitmenler ile etüt imkanları bulunmaktadır. Keçiören dershane tavsiyesi denildiğinde listenin başında yer alan kurs sevilere özel hazırladığı programlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

12. sınıflar için oluşturulmuş ders planı: Hafta sonu iki gün toplamda on iki saatlik eğitim almaktadırlar. Yani cumartesi günü sabah 08:30 da başlayıp öğlen 13:20 de eğitimleri bitmektedir. Pazar günü ise 14:10’dan başlayıp 19:00 da eğitimleri bitmektedir. Hafta içi de üç gün eğitim almaktadırlar. Saatleri ise 16:30-18:50 şeklindedir. Yani toplamda 21 saat eğitim görmektedirler. Ek olarak üç saat de soru çözümleri için ayrılan zaman mevcuttur. Cuma günleri TYT-AYT sınavları bulunmaktadır. Uzman öğretmenlerden etüt alabilmektedirler. Mezunlardan farklı olarak okul yazılıları için hazırlanma programları da mevcuttur.

11. sınıflar için oluşturulmuş ders planı: Hafta sonu iki gün toplamda on iki saatlik eğitim alırlar. 12. Sınıfların benzer saatlerinde eğitim almaktadırlar. 12. Sınıflardan farklı olarak hafta içi iki gün, üç saat eğitim almaktadırlar. Toplamda on sekiz saatlik eğitim alırlar. Cuma günleri TYT-AYT sınavları mevcut. Alanında uzman öğretmenlerinden etüt alabilmekteler. Okul yazılıları için hazırlık çalışmaları bulunmaktadır. 10. sınıfların ve 9. Sınıfların ders planı 11.sınıfların ders programları ile aynıdır.

8. sınıflar için oluşturulmuş ders planı: Hafta sonu altı saat ders işlenmektedir. Bu da toplamda on iki saate tekabül etmektedir. Gidiş-geliş saatleri diğer sınıflar ile aynıdır. Hafta içi bir gün sadece üç saat ders işlenmektedir. Hafta içi bir gün iki saat mantık muhakeme dersi verilmektedir. Toplamda on yedi saat ders görmektedirler. Cuma günleri deneme sınavları olmaktadır. Alanında uzman olan öğretmenlerinden etüt alabilirler. Okul yazılıları için hazırlık çalışmaları mevcuttur.

Diğer sınıflar için de sınavlara hazırlık ve okul derslerine katkı için Keçiören dershane tavsiyesi noktasında kurumumuz öne çıkmaktadır.

7. sınıflar için ders planı: Hafta sonu toplam on iki saatlik ders almaktadırlar. Hafta içi bir gün iki saatlik mantık muhakeme dersi ile toplamda on dört saatlik ders görürler. Cuma günleri deneme sınavları mevcuttur. Etüt almaktadırlar. Yazılılar için hazırlık çalışmaları mevcuttur.

Sınıflara özel hazırlanan ders programları hakkında bilgi almak ve öğrencinize dair farklı konularda danışmak için web sitemiz iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

EKOSİS EĞİTİM KURUMLARI olarak Sanatoryum'daki SEN KİŞİSEL GELİŞİM için iletişime geçiniz!

Kariyerinizi Geliştirmek İçin Sen Kişisel Gelişimin Bir Parçası Olun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.